Jaro Slávik. Autorská beseda

Dátum: 25.01.2024
Autor: EWORKS.sk
Jaro Slávik. Autorská beseda

12.2.2024 o 12.00 a 15.30 h. sme v Mestskej knižnici privítali Jaroslava Slávika, na autorskej besede a prezentácii novej knihy Talent. Beseda bola spojená s autogramiádou a predajom knihy.

Príjemné popoludnie sme strávili v knižnici s našim hosťom Jarom Slávikom na autorskej besede o svojej knihe Talent, v ktorej prináša atraktívny pohľad za oponu diania vo svete zábavného priemyslu. Všetkých nás milo prekvapil svojou múdrosťou, pokorou, sčítanosťou, inteligentným humorom. Počas dvoch autorských besied sa stretol a porozprával so študentami SOŠ a popoludní s návštevníkmi knižnice. Tí, ktorí sa s našim zaujímavým hosťom stretli, určite neľutovali. Odpovedal na všetky otázky, nikomu neodmietol spoločnú fotku a autogram.