Novinky v knižničnom fonde

Dátum: 27.06.2024
Autor: Mgr. Daniela Mikulášová
Novinky v knižničnom fonde

Poďte s nami čítať perfektné knihy

Milí čitatelia. Touto zásielkou nových kníh sme ukončili projekt na nákup kníh do knižnice za rok 2023-24 „Dobrá kniha je krásny zážitok“. Z financií (4000 eur), ktoré sme získali z Fondu na podporu umenia, sme do knižničného fondu zakúpili 300 knižničných jednotiek. Knihy sme vyberali na základe požiadaviek a potrieb detských aj dospelých čitateľov. Všetci naši čitatelia si mohli spríjemniť voľný čas s dobrou beletriou, detektívkou, románom, dobrodružnou literatúrou... Z dotácie FPU sme obohatili knižničný fond aj o populárno-náučnú literatúru a literatúru pre deti.

Nové knihy však neprestávame nakupovať. Aj v tomto roku sme žiadali finančnú podporu na nákup kníh. Náš nový projekt „Každý deň s dobrou knihou“ bol opäť úspešný a Fondom na podporu umenia podporený sumou 3000 eur. Veríme, že nové knihy potešia našich stálych čitateľov a prilákajú nových. Knižnica je tu pre všetkých.